To blog dla was!!!

To blog dla was!!!
HiHi Olcia:**

poniedziałek, 7 listopada 2011

Bo życie często robi nam niespodzianki:(

Hej to znowu ja, dzisiaj powiem wam co mi się przydarzyło z tego co wiem nie wiecie że moja mama jest w hiszpani i wychowują mnie dziadkowie.... a dzisiaj jak zwykle zadzwoniła i powiedziała że zabiera mnie go hiszpanii. Jestem załamana...ja nawet nie znam języka a co najgorsze zostawiam tu całą swoją rodzinę i mojego kochanego piesia Punię:(

niedziela, 6 listopada 2011

Pomoce

Jestem katoliczką i już nie jednej osobie pomogłam, więc nie wstydźcie się ja wam pomogę. Możecie mi zaufać nikomu nie opowiem o waszym problemie:D
Hahahahahaha....zaczęłam prowadzić bloga. Więc będę pomagać nastolatkom w ich problemach bardzo to lubie bo lubie pomagać ludziom. Jeśli bendziecie mieć jakiś kłopot to zgłście się do mnie piszczie na adres       olatomaszewska55@interi.pl lub piszcieo swoich problemaach w komentarzach