To blog dla was!!!

To blog dla was!!!
HiHi Olcia:**

poniedziałek, 7 listopada 2011

Bo życie często robi nam niespodzianki:(

Hej to znowu ja, dzisiaj powiem wam co mi się przydarzyło z tego co wiem nie wiecie że moja mama jest w hiszpani i wychowują mnie dziadkowie.... a dzisiaj jak zwykle zadzwoniła i powiedziała że zabiera mnie go hiszpanii. Jestem załamana...ja nawet nie znam języka a co najgorsze zostawiam tu całą swoją rodzinę i mojego kochanego piesia Punię:(

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz