To blog dla was!!!
HiHi Olcia:**
poniedziałek, 7 listopada 2011
Bo życie często robi nam niespodzianki:(
Hej to znowu ja, dzisiaj powiem wam co mi się przydarzyło z tego co wiem nie wiecie że moja mama jest w hiszpani i wychowują mnie dziadkowie.... a dzisiaj jak zwykle zadzwoniła i powiedziała że zabiera mnie go hiszpanii. Jestem załamana...ja nawet nie znam języka a co najgorsze zostawiam tu całą swoją rodzinę i mojego kochanego piesia Punię:(
niedziela, 6 listopada 2011
Pomoce
Jestem katoliczką i już nie jednej osobie pomogłam, więc nie wstydźcie się ja wam pomogę. Możecie mi zaufać nikomu nie opowiem o waszym problemie:D
Subskrybuj:
Posty (Atom)